Banki.pl
Patronem serwisu jest portal

Finansowanie leasingowe również w banku

Finansowanie leasingowe również w banku

Leasing stanowi jedną z dostępnych form, które w ramach swojego nowoczesnego podejścia dają możliwość sfinansowania poszczególnych rozwiązań w konkretnych przedsiębiorstwach. W momencie, gdy chcemy skorzystać z takiego pakietu usług jesteśmy w stanie również uwzględnić wszelkie profity podatkowe oraz ulgi związane z tego typu przedsięwzięciem. Dodatkowo pamiętajmy, że bankowy leasing jednak nie jest jedynym rodzajem możliwych alternatyw w celu zrealizowania procesu inwestycyjnego danego przedsiębiorstwa.

Na samym wstępie powinniśmy wykreślić kilka innych, zewnętrznych form wsparcia finansowego. Całkowicie odradzamy kontakty z instytucjami w ramach udzielenia kredytu. Istnieją bowiem instytucje, które potrafią nałożyć oprocentowanie w skali roku nawet na poziomie 22 000% i to bez największych problemów zbierają odpowiednio wysokie żniwo z tego procederu. Tak więc w momencie wykluczenia tego typu finansowań powinniśmy zastanowić się jaka forma leasingu jest dla nas, czyli leasingobiorcy najbardziej opłacalna?

Z założenia takie rozwiązanie powinno wspierać klientów, którzy nie są w stanie zamrozić własnego kapitału na samym początku oraz banki odmówiły udzielenia pomocy kredytowej na zrealizowanie naszych celów inwestycyjnych. Tak więc leasing jest formą, która nie nakłada konieczności inwestowania naszych środków w przeprowadzony cel inwestycyjny. Dzięki takiemu rozwiązaniu posiadamy stały przepływ niezmiennej gotówki, która może być wygenerowana na wyższym poziomie ze względu na nowe ruchomości przynoszące zysk danej instytucji oraz uszczuplona o znacznie mniejsze raty leasingowe. Jednak nie łudźmy się, że finansowanie w ramach leasingu jest bardziej atrakcyjne niż kredyty z poszczególnych instytucji finansowych. Jeżeli jesteśmy skłonieni do skorzystania z takiego rozwiązania warto zastanowić się nad tym co oferuje bankowy leasing, a nie usługi instytucji pozabankowych takich jak firmy leasingowe. 

Warto więc zastanowić się nad ofertą leasingu jaką posiadają banki Bieszczady.

   Kontakt       Polityka prywatności       Regulamin   

© 2012 Banki.bieszczady.pl. All rights reserved